Tıp Doktorları - Hekimler
Tüm Sağlık Profesyonelleri
Uzmanlık Alanı

WebSayaç
diziler
Sağlık Hukuku
Hastane Güvenlik
Kadın Sitesi - Sağlık
Tanıtım

Yasal Uyarı

E-doktorlar.com bağımsız ve özel bir girişimdir. Sitemizin her hangi bir doktor, sağlık kuruluşu, devlete bağlı veya özel hastane veyahut medikal malzeme satıcısı şirketler ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan linklerden ve yapılan yorumlardan sadece linki ekleyen ve yorumu yapan sorumlu olup, sitemizin bu bilgilerden dolayı sorumluluğu yoktur.

Bu bağlamda;

Siteye eklenen doktorlar ve siteleri sitemizin olağan (default) sıralama ayarı ne ise ona göre listelenir. Bu konudaki seçim hakkı tamamen sitemiz yönetimine aittir. Örneğin; listeleme tarihe göre, ada göre veya link tıklama oranlarına göre sıralanabilir.

Siteye eklenen veya eklenmesi tavsiye olunun doktor linkleri ve bunlara ilişkin açıklamalarda haksız rekabete neden olabilecek, mesleki etik kurallara aykırı veya tıp etiğine aykırı içerik ve başlık kabul edilmez. Amacımız reklam yapmak değil, hastaların ve ihtiyacı olanların, illere göre doktorları araması ve bulmasıdır.

Doktorlara ait sitelere yorum eklemek mümkündür. Ancak bu yorumlarda bir doktoru aşırı övücü veya tam tersine mesleki veya şahsi onurunu zedeleyici yorumlara izin verilmez. Bu tip yorumlar tarafımızdan onaylanmaz. 

Sitemiz tüm kurallara uysa da bir siteyi listeye kabul edip etmemekte tamamen özgürdür.

Reklamlar