Tıp Doktorları - Hekimler
Tüm Sağlık Profesyonelleri
Uzmanlık Alanı

WebSayaç
diziler
Sağlık Hukuku
Hastane Güvenlik
Kadın Sitesi - Sağlık
Tanıtım

Op.Dr.Ubeyt Akcin

Site Adı: Op.Dr.Ubeyt Akcin
Kategori: Malatya
Tıklanma: 3
Eklenme: 17 10 2011
PageRank:
0/10
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Operatör Doktor Übeyt AKÇİN, Malatya.

Özgeçmiş: Op.Dr. Übeyt AKÇİN Malatya doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. Yeşilyurt Lisesini birincilikle bitirdikten sonra İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden de derece ile mezun olmuştur. 2000-2005 yılları arasında Uzmanlık eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

2005 yılında uzmanlık eğitimini takiben Tüp Bebek/Genetik/Prenatal Ayrıntılı Ultrasonografi/Laparoskopik Cerrahi/Ağrısız Doğum konularında ileri düzey eğitimini tamamlamak için İstanbul Memorial Hastanesinde Prof.Dr. Semra Kahraman ile çalışmıştır.

2007 yılında Malatya ya dönerek Özel Anatolia Kadın Sağlığı Merkezini kurmuş olup bu merkezde birçok hastanın tedavilerinde başarılar elde etmiştir. 2009 yılından itibaren de çeşitli özel hastanelerde görev yapmıştır.

Op.Dr. Übeyt AKÇİN’in Kadın Hastalıkları ve Doğum konusu ile ilgili bir çok yerli ve yabancı dergide yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Mesleki gelişimini arttırmak için yurtiçi ve yurtdışındaki kongrelere katılmaya devam etmektedir. Mesleki olarak kaliteli ve konforlu bir hizmet vermek için teknolojiyi de yakın olarak takip eden Op.Dr. Übeyt AKÇİN ayrıca yaptığı başarılı tedavilerden dolayı da birçok görsel ve yazılı medyada haber konusu olmuştur. Çok sık olarak çeşitli kanallarda yayınlanan sağlık programlarına canlı yayın konuğu olarak katılarak hastaları bilgilendirmiştir.

Haziran 2013’te Malatya’da faaliyete geçirdiği Özel Muayenehanesinde siz değerli hastalarına yüksek kalite ve konforda hizmet vermeye devam etmektedir.


Adres: Yunus Emre Cad. 2. Kanal Boyu Gülalioğlu Apt. 27/1 MALATYA

Telefon no: 0 532 159 82 82
Not
  •  

Not: 0.00/10 (0 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar